Menu

Jumpcat

Fullscreen
Light Switch

REKLAM

Birkaç kontrol şeması vardır ve her biri oyunda tamamen açıklanmıştır. Bir klavye kontrol şeması kullanırsanız, sol ok ve 'a' düğmesi sizi sola, sağ ok ve 'd' düğmesi sizi sağa taşır. Fare kontrolleri kullanarak fareyi sola ve sağa hareket ettirdiğinizde Jumpcat bu konuma hareket edecektir. Atlamak için tıklayın Duraklatmak için 'p' tuşuna basın.Bunu Wii tarayıcınızda oynayabilirsiniz - sadece fare seçeneğini seçin ve tıklamak için Wii uzaktan kumandadaki A düğmesini kullanın.

Game Details

Jumpcat

Jumpcat, ağaçların, kayaların, helikopterlerin ve füzelerin size gelmesini önlemek için atlamaya güç vermeniz gereken hızlı bir CPG'dir (Kedi oyun oyunu). Cycerin'den müzik: http: //cycerin.newgrounds.com Kongregate ve Newgrounds forumlarındaki beta test kullanıcıları.
Birkaç kontrol şeması vardır ve her biri oyunda tamamen açıklanmıştır. Bir klavye kontrol şeması kullanırsanız, sol ok ve 'a' düğmesi sizi sola, sağ ok ve 'd' düğmesi sizi sağa taşır. Fare kontrolleri kullanarak fareyi sola ve sağa hareket ettirdiğinizde Jumpcat bu konuma hareket edecektir. Atlamak için tıklayın Duraklatmak için 'p' tuşuna basın.Bunu Wii tarayıcınızda oynayabilirsiniz – sadece fare seçeneğini seçin ve tıklamak için Wii uzaktan kumandadaki A düğmesini kullanın.

REKLAM

No comments

Bir cevap yazın