Menu

Elit Kuvvetler: Fetih

Fullscreen
Light Switch

REKLAM

WASD / Hareketli kahraman okları, 1-9 Mouse_wheel - silah değiştirme, rftgyhuji - kuleler inşa etmek için kısayollar, P - Duraklat, Uzay - kahramanı vurgula. - / + - oyunun hızını değiştirme, Holding Shift - oyunu daha hızlı hale getirir. uzun veya geniş - sadece F11 kullanın.

Game Details

Elit Kuvvetler: Fetih

Droidler dünya hakimiyetini tehdit ediyor ve onlara karşı koymak için sadece birkaç insan kaldı! Bıraktığınız değerli kaynakları korumaya çalışırken önemli bölgeleri acımasız droidlerden koruyun. Kim bilir… belki de amacınız için mücadele etmek için yeni bir arkadaş edineceksiniz. Toplam hasar vermek için aynı gruptan kuleler inşa edin. Her kule grubu tüm gruplar için özel bir şey arttırır.Her zaman olduğu gibi – yorum yapmaktan çekinmeyin veya neyi sevmediğinizi söyleyin, düzeltmek için buradayım.
WASD / Hareketli kahraman okları, 1-9 Mouse_wheel – silah değiştirme, rftgyhuji – kuleler inşa etmek için kısayollar, P – Duraklat, Uzay – kahramanı vurgula. – / + – oyunun hızını değiştirme, Holding Shift – oyunu daha hızlı hale getirir. uzun veya geniş – sadece F11 kullanın.

REKLAM

No comments

Bir cevap yazın