Login
 Lütfen Bekleyiniz...

Sitemize hoşgeldiniz. Sitemizin tüm imkanlarından faydalanmak için lütfen üye olunuz
Üye Ol Üye Girişi

REKLAM

 

 
Hoşgeldiniz. Kategori Sayısı: 59 - Oyun Sayısı: 6568 - Üye Sayısı: 1936 - Yorum Sayısı: 614
Grand Shift Auto

Grand Shift Auto

10 5
Aksiyon Oyunları

Grand Thift Auto oyununu bilirsiniz. Şehirde araba çalıp adam döven çeşitli görevleri yerine getiren bir kişiyi kontrol ediyorduk bu oyunda. Bu sevilen oyunun benzeri bir oyun olan Grahd Shift Auto oyununu şimdi bilgisayarınızda indirmeden ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Grend Shift Auto oyununun hikayesine gelirsek

Şehrinizdeki son ziyaretiniz beklediğiniz kadar iyi gitmedi. Sadece biraz yaşamak ve uzun ömürlü yaşamak istediniz. Uzak ve terk edilmiş bir adaya seyahat edecektiniz ve bir kral gibi yaşayacaksınız. Ama polis araba hırsızlığından ve banka soygunundan hoşlanmadı, bu yüzden seni tutukladılar. Şimdi, birkaç yıl sonra, sen serbest bırakıldın ve kızgınsın. Planından vazgeçmeyeceksin ve intikamını istiyorsun. En iyi silahlarınızı, tüfeklerinizi, av tüfeğinizi, makineli tüfeklerinizi alın ve şehirde kaos yapın. Spor arabalarını çalın, şehirde gezinin. Görevleri tamamlayın ve tekrar zengin olmaya çalışın. İyi eğlenceler.

Adamımız kısa yoldan para kazanmak ve kazandığı paralarla eğlenmek seyahat etmek için bir şehre uğramış ve banka soygunculuğu ve hırsızlık yapmış ama yakayı ele vermiştir. Birkaç yıl sonra serbest bırakılan adamımız beş parasızdır ve kızgındır. Planından gene vazgeçmez, para kazanmak ama nasıl, tabi yasal olmayan yollarla. Bir yerlerden silah bulup şehirde kaos estirmek istiyor nefretini bu şekilde oryaya koyacak. Spor arabaları çalacak, şehirde kafasına göre takılacak. Görevleri tamamlayıp zengin olmaya çalışacak.
w,a,s,d : hareket
fare: yön tayni, ateş
F: Araç girişi
TAB: silah dükkanı
Boşluk: atlama
Q: yürüyüş
C: kamera değiştirme
R: yeniden başlat
ESC: menü

Benzer Oyunlar
Beş Millet

Beş Millet

1 0
Aksiyon Oyunları
Roket Yolu Oyna

Roket Yolu Oyna

0 0
Aksiyon Oyunları
Mafya Savaşları

Mafya Savaşları

0 0
Aksiyon Oyunları
RDR2 Oyna

RDR2 Oyna

0 0
Aksiyon Oyunları

REKLAM